Aktualitātes

Atskaites konference “Ambulatorā dienesta ārsta palīgs – nozīmīgs ģimenes medicīnas un veselības aprūpes sistēmas komandas dalībnieks”

« Atgriezties Citi

Pieteikšanās konferencei slēgta!

Cienijamās Kolēģes un Godātie Kolēģi!

Latvijas ambulatorā dienesta ārsta palīgu profesionālā biedrības valde  aicina Jūs uz  Atskaites konferenci, lai sniegtu atskaiti par paveikto un piedaloties lektoriem aktualizētu Ambulatorā dienesta ārsta palīga – nozīmīgumu ģimenes medicīnā  un veselības aprūpes sistēmā kā  komandas dalībniekam.

Sadaļā “Izglītība” tiek uzsākta pieteikšanās Atskaites konferencei , kura norisināsies 2023.gada 17.jūnijā  no plkst.10:00 (Ierašanās no plkst.9: 00)  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju mājā “Domus Auditorialis”, Zunda krastmalā 8, Rīga. (blakus Ķīpsalas izstāžu zālei – informācija par nokļūšanu uz konferences vietu un transportu tiks papildināta).

Piesakoties Konferencei lūdzu izvirzīt kandidātus darbam Sertifikācijas komisijā (nominējot personu darbam komisijā jānorāda vārds, uzvārds un kandidātam jāpiedalās konferencē klātienē). Vēlēšanās drīkst piedalīties tikai Biedrības biedri.

Informāciju par izvirzītajiem kandidātiem nosūtīt uz e- pastu:  info@arstapaligs.lv

Plānotā dienas kārtība (dienas kārtība var tikt precizēta):

9:30 – 10:00 Dalībnieku reģistrācija

10:00 – 10: 05 Konferences atklāšana

10:05 – 10:45  Lektore ārsts-infekcionists Aija Griškevica – Vakcinācijas aktualitātes

10:45 – 11:00 Valdes priekšēdētāja atskaites ziņojums

11: 00 – 12:30 Juridiskie jautājumi Ambulatorā dienesta ārsta palīga praksē.  Lektors: Dr.Dace Guģe

sertificēta, apmācīttiesīga tiesu medicīnas eksperte; Ārste eksperte

12: 30 – 13: 30  Lektors : Dr. Ritvars Ziedonis ģimenes (vispārējās prakses) ārsts

13:30 – 13:45 Sertifikācijas komisijas vēlēšanas/Rezultātu paziņošana

14:00 – 15:00 Diskusijas pie kafijas tases.

LADĀPPB biedriem, kuri veikuši regulāri biedru naudas iemaksas konferences apmeklējums bez maksas, pārējiem interesentiem EUR 25,00.

Par dalību Konferencē un lekcijā tiks piešķirti 8  tālākizglītības punkti (TIP), kuru apjoms  ir noteikts saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943 “Ārstniecības personu Sertifikācijas kārtība“ 5.pielikuma 1.punktu un izmantojami reģistram un resertifikācijai.

LADĀPPB Valdes priekšsēdētājs

Juris Raudovs