VALSTS ASINSDONORU CENTRS Aicina darbā ĀRSTA PALĪGU(Feldšeri)

« Atgriezties uz vakancēm

Vakance:

Galvenie pienākumi:
– veikt asins/ asins komponentu donoru kvalitatīvu atlasi;
– konsultēt donorus par donoru tiesībām un pienākumiem, procedūras norisi;
– nodrošināt medicīnisko palīdzību donoriem, ja tas nepieciešams procedūras laikā vai pēc tās, kā arī citus uzdevumus atbilstoši centra kvalitātes vadības sistēmas prasībām.
Prasības pretendentiem:
– augstākā izglītība – ārsta palīga specialitātē;
– profesionālā pieredze specialitātē;
– ārstniecības atbalsta personai jābūt reģistrētai Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā, tiesībām praktizēt ārsta palīga profesijā un sertifikātam specialitātē;
– valsts valodas zināšanas normatīvos aktos noteiktajā apjomā.
Piedāvājam:
– unikālu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
– veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas;
– darba vietu Sēlpils ielā 9, Rīgā;
– atalgojumu līdz 1500 RUR (pirms nodokļu nomaksas).
Kontaktinformācija:
e-pasts: ingrida.veigule@vm.gov.lv
Kontaktinformācija: tel.67876038