Aktualitātes

Svarīga informācija tiem, kuri vēlas apmeklēt 4. kongresu, bet nav reģistrējušies

« Atgriezties Citi

Cienījamās kolēģes un godājamie kolēģi!

Ja dažādu apstākļu dēļ nav bijusi iespēja iepriekš pieteikties Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4.kongresam, bet ir parādījusies iespēja to apmeklēt, lūdzam ņemt vērā reģistrēšanās kārtību Ķīpsalā:

  1. Dalībniekiem, kuri ir reģistrējušies līdz 17.septembrim un var atrast savu vārdu kongresa dalībnieku sarakstā, maksājuma saistības jānokārto līdz kongresa apmeklējumam, uz Ķīpsalu līdzi paņemot maksājuma uzdevumu. Ja nav iespējams samaksāt vai izprintēt maksājuma uzdevumu, dalība kongresā netiks liegta, bet sertifikāts par tālākizglītības punktiem pēc kongresa tiks piešķirts tikai pēc maksājuma saņemšanas.
  2. Tie, kuri vēlas reģistrēt savu dalību uz vietas Ķīpsalā (nav dalībnieku sarakstā), uzrādot maksājuma uzdevumu saņem kongresa dalībnieka karti un visus citus materiālus, izņemot pusdienu un kafijas paužu talonus.
  3. Tie, kuri vēlas reģistrēt savu dalību uz vietas Ķīpsalā (nav dalībnieku sarakstā) un nevar uzrādīt maksājuma uzdevumu, diemžēl, nesaņem dalībnieka karti.
  4. Lai izvairītos no nepatīkamām emocijām un liekiem pārpratumiem, dalībnieki, kuri par neformālo noslēguma pasākumu ir samaksājuši vakar, aizvakar un šodien, lūdzam uzrādīt maksājuma uzdevumu, lai varētu saņemt aproces un iekļūt pasākumā.

Patīkamām emocijām un zināšanām bagātu nedēļas nogali vēlot,

Kongresa rīcības komiteja.