Aktualitātes

Plānoto lekciju datumi 2019.gada otrajā pusgadā un 2020.gada janvārī

« Atgriezties Citi

Kolēģi!

Lai Jūs varētu plānot savas ikdienas gaitas vēlamies  Jūs informēt par LADĀPPB organizēto kursu plānotajiem datumiem otrajam pusgadam.

Lekciju tēmas un atbilstoši lektori tiks plānoti atsaucoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm aptaujas anketās apmeklējot kursus, kā arī ievērojot kompetenču noteikumos noteikos kritērijus profesionālās kvalifikācijas pilnveidei.

2019.gads:

24.augustā 2019.gada – Notika lekcija/seminārs par tēmu aktualitātes Dzemdniecībā un ginekoloģijā.

07.septembī 2019.gada – Notika lekcija/seminārs par tēmu aktualitātes bērnu psihiatrijā.

26.oktobrī 2019.gada – Notiks lekcija/seminārs par tēmu Jaunumi kardiovaskulāro slimību vadlīnijās.

09.novembrī 2019.gada – Tiek plānota lekcija/seminārs par aktualitātēm Hematoloģijā.Lekcijas tēmas tiek precizētas!!! Lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā, jo iespējamas izmaiņas.

30.novembrī 2019.gada – Tiek plānota lekcija/seminārs par aktualitātēm otolaringoloģijā (LOR).Lekcijas tēmas tiek precizētas!!! Lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā, jo iespējamas izmaiņas.

14.decembrī 2019.gada – Tiek plānota lekcija/seminārs par aktualitātēm Ķirurģijā.Lekcijas tēmas tiek precizētas!!! Lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā un iesūtiet uz e- pastu info@arstapaligs.lv Jums intersējošos jautājumus. Vienlaicīgi lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā, jo iespējamas izmaiņas.

2020.gadā:

11.janvārī 2020.gada – Tiek plānota lekcija/seminārs par aktualitātātēm Neatliekamajā medicīnā Bērniem un pieaugušajiem.

Lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā, jo iespējamas izmaiņas.

25.janvārī 2020.gada – Lekciju tēma tiek precizēta lūdzu sekojiet informācijai mājas lapā.

 

Lai Jums veiksme darbos un uz tikšanos kursos.

Ar cieņu,

LADĀPPB Valdes priekšsēdētājs Juris Raudovs

29425777