Aktualitātes

LADĀPPB GADA ATSKAITES KONFERENCE/AKTUALITĀTES TRAUMATOLOĢIJĀ (Zoom platformā)

« Atgriezties Citi

Pieteikšanās Konferencei šobrīd slēgta!!!

(‘Lai precizētu informāciju par Savu dalību Lekcijā un Konferencē iespējams sazināties ar Santu Dombrovsku (29346869, info@arstapaligs.lv). Uz slēgšanas brīdi  Reģistrējušies Biedri saņems kodus savos e- pastos dalībai Lekcijā un Konferencē!!!)

 

LADĀPPB Biedrības biedriem š.g. 27.Februārī no plkst.9:00 – 15:00 Zoom platformā rīko Gada atskaites konferenci un lekciju par aktualitātēm Traumatoloģijā.

  1. Lekcija par Aktualitātēm Traumatoloģijā Lektors: Apmācīttiesīgs ārsts  traumatologs, ortopēds – Dr. Ēriks Ozols, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca” no plkst.9:00 līdz 14:00;
  2. Atskaites ziņojumi par paveikto 2020.gadā, darbības plāna 2021.gadam apspriešana un tā apstiprināšana;
  3. Dažādi jautājumi.

LADĀPPB biedriem, kuri veikuši regulāri biedru naudas iemaksas konferences apmeklējums bez maksas, pārējiem interesentiem EUR 20,00. Primāri dalība Zoom platformas konferencē tiks nodrošināta Biedrības biiedriem, kuriem pēc pieteikšanās dalībai konferencē individuāli tiks nosūtīta informācija par iespēju pieslēgties Tiešsaistē.

Par dalību Konferencē un lekcijā tiks piešķirti 8  tālākizglītības punkti (TIP), kuru apjoms  ir noteikts saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943 “Ārstniecības personu Sertifikācijas kārtība“ 5.pielikuma 1.punktu un izmantojami reģistram un resertifikācijai.

Ar cieņu,

LADĀPPB Valdes priekšsēdētājs

Juris Raudovs, 29425777