Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrs “Zemgale” aicina darbā ārsta palīgu

« Atgriezties uz vakancēm

Vakance:

Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrs “Zemgale” aicina darbā ārsta palīgu.
 Galvenie darba pienākumi:
·  Nodrošināt centra klientu medicīnisko apskati un diagnozes noteikšanu.
·  Izrakstīt zāles un ārstēt slimības, savainojumus un citus traucējumus.
·  Nozīmēt diagnostiskos izmeklējumus.
·  Sadarboties ar ģimenes ārstu.
·  Dokumentēt savas darbības.
Prasības amata pretendentiem:
·   augstākā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība, ārstniecības personas reģistrs, vēlams sertifikāts (tiesīgs praktizēt ārsta palīga (feldšera) profesijā).
·  Precizitāte darba pienākumu veikšanā.
· Teicamas komunikācijas un sadarbības spējas.
·  Augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
· Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai.
· Vēlams svešvalodu zināšanas sarunvalodas līmenī (krievu).
Piedāvājam:
·   Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
·   Profesionālās izaugsmes iespējas.
·   Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika izturēšanas.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: diana.valtere@ozolnieki.lv vai pa pastu: SAC “Zemgale”, Skolas iela 9, Ozolnieki, LV-3018.
Tālrunis uzziņām: 63050449, 63022863
Alga: EUR 770,00
Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Darba vietas adrese: Skolas iela 9, Ozolnieki, LV-3018

Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku