Darbs Ārsta palīgam Ģimenes ārsta praksē Rīgā

« Atgriezties uz vakancēm

Vakance:

Steidzami meklēju Ārstu palīgu Ģimenes ārstu praksē:
Galvenie amata pienākumi:
•     Organizēt un koordinēt ārsta pieņemšanu;
•    Sagatavot ārsta kabinetu darbam;
•    Pēc ārsta norādījumiem veikt ārstnieciskās manipulācijas;
•    Sekot līdzi vakcinācijas kalendāram, aicināt pacientus veikt skrīningizmeklējumus, profilaktiskos izmeklējumus
•    Procedūras – injekcijas, infūzija, EKG pieraksta veikšana.
•     Veikt pacientu reģistrāciju un pildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši noteikumiem
Prasības pretendentiem:
Ārsta palīga izglītība;
• reģistrācija ārstniecības personu valsts reģistrā;
• precizitāte darba pienākumu pildīšanā;
• teicamas komunikācijas spējas;
• augsta atbildības sajūta un prasme strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
• latviešu, krievu valodas zināšanas.
Piedāvājam:
pilnu darba slodzi,    stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• patīkamu un sakārtotu darba vidi;
• profesionālas izaugsmes iespējas.
Darba attiecību veids: darbs uz noteiktu laiku
Pārbaudes laiks: 3 mēneši
Darba laiks: summēts
Alga: 1300 eiro pirms nodokļu nomaksas
Darba vieta: M.Jakušenokas ārstu prakse, Eduarda Smilģa iela 44, Rīga
Sūtiet   CV un pieteikuma vēstuli elektroniski uz e-pastu: marika.jakusenoka@gmail.com